Загартоване скло - надійний захист від ударів і вологи

Загартоване скло, на відміну від плівки, є більш надійним захистом від подряпин, ударів і навіть вологи. Воно має твердість 9Н і олеофобним покриття, і виявилося помітно товщі плівки - 0,3 міліметра. Незважаючи на це, важливо відзначити, що ні плівка, ні скло абсолютно не заважають використанню смартфона - чутливість сенсора не погіршується і на нього не доводиться тиснути сильніше.

Комплект поставки скла нічим не відрізняється від комплектації плівки. На відміну від останньої, наклеювати скло слід з ще більшою обережністю - при вигині воно може просто-напросто лопнути. Зате і захист скло має вже більш надійну: залишити на ньому помітну подряпину не вдасться ні ключем, ні канцелярським ножем.

При тестуванні виявилося, що це скло тріскається при додатку до нього сили, особливо по краях, тому воно швидше грає ту ж роль, що і шолом для велосипедиста: аксесуар грає роль амортизатора і може врятувати екран навіть від сильного удару, але після цього покриється павутиною тріщин і прийде в непридатність. Незважаючи на таку "одноразовість", це справедлива ціна за цілий дисплей смартфона або планшета, заміна якого обійшлася б набагато дорожче вартості загартованого скла.

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам