Компанія Cubot представила бюджетний смартфон Cubot Echo, який призначений, перш за все, для тих, хто часто слухає музику за допомогою мобільних пристроїв.

В оснащення смартфона входить підсилювач низької частоти класу D з вольтодобавки Awinic AW87319, укладений в корпус з габаритами всього 2,76 х 2,36 мм. Відношення сигнал / шум підсилювача складає 102 дБ, коефіцієнт нелінійних спотворень не перевищує 0015%, мінімальний рівень шуму дорівнює 47 мкВ. Завдяки, зокрема, технології Triple-Level Triple-Rate AGC крихітний підсилювач дозволяє смартфону відтворювати якісний звук без спотворень в широкому частотному діапазоні.

Великий динамік розташовується в нижній задній частині смартфона, він закритий декоративними гратами в формі еквалайзера.

Інші характеристики є досить скромними. Смартфон отримав п'ятидюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280 x 720 пікселів, однокристальних систем MediaTek MT6580, 2 Гб оперативної і 16 ГБ флеш-пам'яті. Дозвіл камер становить 13 і 5 Мп, ємність акумулятора дорівнює 3000 мА • год, в якості операційної системи виступає Android 6.0 Зефір.

Купити Cubot Echo за низькою ціною в магазині ТЕЛЕПОРТ

0 | 0
Поділитися:

Рекомендуємо до прочитання також: