Універсального, найкращого мобільного девайса ще не винайшли. Так-так, щоб там не говорили, що айфон - найкращий мобільний телефон у світі - це говорять справжні шанувальники цього бренду. Також говорять про флагмани Sony, HTC, Nokia, Motorola їхні прихильники.

Оглядачі і аналітики ринку видають похвальні промови на адресу свіжих новинок від китайських брендів Meizu, Huawei, ZTE, Oppo, а також проголошую їм номінації «найтонший у світі» або «найпродуктивніший», або «з найвищою роздільною здатністю екрану». Однак жоден із флагманів не зможе отримати тітул- найкращий смартфон у світі. Обов'язково залишається якась «чревоточінка», яка завадить ідеальності. Якщо в девайсе є потужний процесор, хороший дисплей, з'ясовується, що немає слота для розширення пам'яті. Або що девайс не підтримує 4G, або ємність батареї - скромна. Або ціна - астрономічна. Але з іншого боку, мабуть, це логічно. По-перше, сподобається всім - неможливо та й нерозумно. По-друге, те, що в мобільних наче бракує якоїсь ключової опції, змушує споживачів шукати щось нове, а виробники можуть «жонглювати» пристроями, створюючи різні лінійки, розраховані на різні сегменти споживачів. Така диференціація стимулює продажі, з іншого боку, народу є з чого вибирати.

Як вибирати відповідний конкретно тобі мобільний девайс? Залежить від багатьох фактів. Більшість молодих людей відмінно клює на рекламу. І так, куди ж без iPhone - «ікони стилю» ...

Однак більшість людей розуміють, що айфон добре - так дорого. І заглянувши на price.ua, щоб оцінити, що пропонує ринок, розуміють, що мобільні телефони поряд з іншими категоріями затребуваних гаджетів представлені найбільш масово і різноманітно, а значить, не «айфоном єдиним».

Починайте вибір з цінової категорії: якщо ви не знаєте, який бренд віддати перевагу і взагалі смутно уявляєте, ЩО хочете. Визначившись з ціною, вибирайте наступний фільтр: тип екрану, його діагональ. Потім вибирайте процесор - від нього буде залежати швидкодію девайса, тому 4-х ядерний - це вже своєрідний стандарт хорошого мобільного девайса. Наявність камери у сучасних мобільних телефонів не завжди визначає якість зйомки. Тому цей параметр є принциповим, якщо мова йде про якісь флагманських моделях і топових виробниках. У девайсів середнього класу камери все знімають плюс-мінус однаково, і зазвичай це матриці 5-8 МП, не більше.

Тому далі алгоритм вибору матиме нюанси. Мабуть, на цьому етапі варто переглянути список пристроїв, відсортованих за обраними критеріями: вибирайте модель по дизайну. Та, що приверне більше всього - читайте її детальні характеристики. І за підсумком ви зрозумієте, до якого дизайну бренду у вас лежить більше душа. І тоді почнеться найважче: вибирати модель з лінійки. Тут буде важлива і версія прошивки ОС - якщо це андроїд-девайс, і його щільність пікселів на екрані - співвідношення дозволу і діагоналі, і його ємність батареї, і наявність GPS, WIFI та інших корисних опцій. Варто також враховувати наскільки поширена сервісна підтримка обраного бренду у нас в країні, який термін гарантії. І також не варто забувати, що навіть у флагманських моделей всесвітньо відомих брендів трапляється шлюб: той же хвалений Samsung S4, до слова, зараз типовий гість в ремонтних сервісних центрах. Втім, це не лякає споживачів купувати його знову.


Рекомендуємо до прочитання також:
0 | 0
Поділитися: