Виявилося, що смартфон Oukitel K7000 містить два акумулятора

Кілька днів тому ми писали про смартфон Oukitel K7000, чия основна особливість - величезний акумулятор ємністю 7000 мА • год.

Смартфон Oukitel K7000 напоминает бутерброд

Смартфон Oukitel K7000 напоминает бутерброд

Первинні чутки стверджували, що товщина корпусу складе всього 4 мм, що якось суперечило дуже місткому акумулятора. Виявилося, що 4 мм - лише товщина металевої рамки. Точніше сказати, товщина першого шару смартфона, тому як K7000 являє собою подобу бутерброда.

Смартфон Oukitel K7000 напоминает бутерброд

Є основна частина товщиною близько 4 мм, що містить власний акумулятор ємністю всього 2000 мА • год. Але зверху на неї ніби надітий пластиковий чохол з акумулятором ємністю 5000 мА • год. Судячи з розташування роз'єму для навушників на зображенні, конструкція нерозбірна, так що користуватися 4-міліметровим смартфоном окремо вийде. Хоча на кресленнях такого роз'єму взагалі немає, так що даний момент ще належить з'ясувати. Варто зазначити, що через такий подвійний конструкції більший акумулятор дозволяє заряджати і сторонні пристрої. Сам же смартфон заряджається від цього «чохла», який назвали Matrix, без проводового підключення.

Смартфон Oukitel K7000 напоминает бутерброд

Що ж стосується параметрів, новинка має п'ятидюймовий екраном HD, однокристальної системою MediaTek MT6737, 2 ГБ ОЗУ, 16 Гб флеш-пам'яті і камерами дозволом 13 і 5 Мп.

0 | 0
Поділитися:

Рекомендуємо до прочитання також: