CHUWI

CHUWI

Бренд Chuwi належить компанії Shenzhen Ditaier Technology, яка займається виробництвом планшетів та інших електронних гаджетів. Серед продукції, що випускається є також і портативні музичні плеєри.

Як і більша частина китайської продукції, планшети Chuwi коштують недорого. Тобто, як такої переплати «за бренд» немає. При цьому, компанія не економить на якості і завжди намагається випускати пристрої, відповідні сьогоднішнім стандартам.

Асортимент планшетів великий і різноманітний. Можна купити як бюджетний планшет Chuwi зі скромним набором технічних характеристик, так і потужний апарат з великим дисплеєм, високим дозволом і продуктивний процесор. Є навіть моделі з чотирьохядерними процесорами і Retina-екранами. Працюють планшети на операційній системі Android, хоча, умільці завжди можуть «перепрошити» свій гаджет на якусь екзотичну ОС.

Кожен планшет Chuwi відрізняється гарною якістю зборки, чого, наприклад, не можна сказати про більшість «noname» гаджетів. Як матеріал для корпусу, як правило, використовується алюміній, відповідно, пристрої виходять міцними і виглядають не дешево. Переглядаючи різні відгуки покупців продукції Chuwi, можна припустити, що в цілому вони задоволені покупкою.

Практично кожна людина зможе знайти серед всіх планшетів Chuwi той, який підійде саме йому. Пристрій буде служити довго і справно працювати, до того ж, заощадить пару сотень доларів.


Назад до списку брендів