CUBE

CUBE

Китайський виробник планшетів - Cube вже досить тривалий час є активним гравцем на ринку китайської електронної техніки. Асортимент товарів Cube не обмежується тільки планшетними комп'ютерами, компанія також займається виробництвом електронних книг і портативних музичних програвачів.

Проте, основний попит доводиться саме на планшети. Компанія це розуміє і робить активний упор на те, щоб кожна нова модель відповідала вимогам сучасного споживача.

Серед модельного ряду можна зустріти як пристрої бюджетного класу, вартістю менше 60 $ доларів, так і більш дорогі планшети, за які компанія просить від 250 $ доларів і вище. Пристрої відрізняються не тільки ціною, але і матеріалом корпусу і технічними характеристиками. Таким чином, кожен може знайти серед продукції Cube саме те, що потрібно йому. Будь-планшет Cube використовує Android в якості операційної системи, а значить, на нього можна встановити величезну кількість додатків як з офіційного додатку Google Play, так і зі сторонніх ресурсів. Головне, щоб системні вимоги підійшли.

Про якість продукції компанії говорять не тільки роки її успішного існування, але і численні відгуки про планшетах Cube. Прочитавши кілька відгуків на різних порталах, стає зрозуміло, що планшет Cube - це не якась там дешева китайська саморобка, а нормальний і цілком робочий апарат.

Якщо так сталося, що пристрій стало погано працювати або отримало механічне пошкодження, не потрібно поспішати пускати його в утиль. Благо, ремонт планшетів Cube здійснюється майже в будь-якій майстерні і, крім того, на відміну від будь-яких iPad'ов, заміна деталей планшета Cube буде коштувати значно дешевше.


Назад до списку брендів

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам