CUBOT

CUBOT

CUBOT- китайська компанія з виробництва комп'ютерної техніки. Розпочала роботу з виробництва смартфонів в 2007 році, і стрімко нарощує свої виробничі сили. Виробник Cubot продає свою продукцію в країнах Європи і в США.

Ще вчора, за межами піднебесної дана компанія була нікому не відома. Але з плином часу все змінюється. Компанія піднялася з колін завдяки розвитку іншої китайської компанії MediaTek, що спеціалізується на виготовленні процесорів.

Компанія з часом почала змінювати свою політику ведення бізнесу. Спочатку Cubot була типовим китайської фабрикою, яка робила копії відомих пристроїв. Зараз вони виготовляють унікальну техніку, яка відрізняється високою якістю.

Як було сказано раніше, телефони Cubot вже давно перестали копіювати чужі пристрої, і дуже успішно запускають свої моделі у виробництво. На сьогоднішній день смартфон Cubot X6 став одним з перших смартфонів, які використовують процесори, що несуть на борту вісім одночасно працюючих ядер. Такий потужний смартфон може цілком замінити настільний ПК, а в деяких випадках і перебрати на себе абсолютно всі його функції.

Компанія не економить на акумуляторах, і в свої пристрої встановлюють тільки якісні комплектуючі, які здатні довго служити вірою і правдою. Компанія виготовляє майже всі смартфони Двухсімочний. І це дуже зручне і практичне рішення. Хоча такі гіганти як Samsung, дуже рідко використовують дане рішення.

Не дивлячись на доступність продуктів, Cubot phone ніколи не відстає від конкурентів в плані технічної начинки. Уже зараз продаються нові моделі смартфонів які несуть на борту вісім ядер і кілька гігабайтів оперативної пам'яті. Так само не забувають і про найголовнішу частину смартфона, а саме про екран. Тут вони просто шикарні. Майже на всіх моделях цього року встановлені FullHD дисплеї, які просто вражають кількістю квітів і якістю зображення.


Назад до списку брендів