Elephone

Elephone

ELEPHONE була заснована в кінці 2006, в електронному мегаполісі Азії - Шеньчжень, Китай. У цей пероід Elephone робить упор на дослідження і розробку, а також продажу мобільних телефонів та обслуговування систем зв'язку. Основна мета компанії Elephone, крім фінансової вигоди звичайно, є прагнення досягти, щоб люди в усьому світі мали можливість використовувати якісні китайські смартфони. Сьогодні компанія налічує більше тисячі співробітників, серед яких 100 талановитих інженерів в області дослідження.

На даний момент компанія має 10 повністю функціональних ліній виробництва з потужними і великими можливостями розробки і дослідження. Тому, сильною стороною Elephone є відмінна якість. Elephone постійно підтримує, розвиває та вдосконалює своє виробництво.

За кілька років досліджень і успішного менеджменту компанія зуміла набути безцінного і багатий досвід в розробці мобільних пристроїв, а також відточити свою майстерність і усунути помилки у виробництві.

Elephone надає клієнтам кращі продукти, відмінне обслуговування і завжди відкрита для нового співробітництва. В даний момент компанія має не тільки новітнє обладнання, яке дозволяє добитися високої якості продукції та стабільності, а й власні лабораторії та дослідницькі центри. Останнім часом Elephone стала частіше використовувати більш якісні і комплектуючі, наприклад в смартфонах серії «G» використовуються LTPS дисплеї від Sharp. Як аудіочіп використовують ЦАП від Yamaha, що не може звичайно не радувати.


Назад до списку брендів

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам