INFOCUS

INFOCUS

Foxconn була заснована в 1974 році на Тайвані.

Сьогодні компанія налічує понад мільйон співробітників, її заводи розташовані по всьому світу - в США, Мексиці, Австралії, Бразилії, Індії ,, Угорщини японських БАД для печінки, Словаччини, Чехії, Туреччини та інших країнах.

Це робить Foxconn найбільшим виробником у світі. КРІМ корпорацій Apple, Microsoft, Sony багато китайських бренди частково або повністю використовують її виробничі потужності. У їх числі Xiaomi, Huаwei, OnePlus. Також Foxconn під своєю маркою випускає комплектуючі для персональних комп'ютерів - материнські плати, корпуси, блоки живлення. Є у компанії і власні смартфони бренд - InFocus.

Якщо ви «загугли» InFocus, то одним з результатів буде сайт однойменної американської компанії, яка займається продажем мультимедійних проекторів, систем відео-конференц-зв'язку, великих сенсорних екранів, телевізорів. Примітно, що всі ці продукти поставляються з заводів Foxconn. А з 2013 InFocus з спільно китайської компанії FIH Mobile, ЯКА є підрозділом Foxconn, почали випуск і продаж смартфонів. І тут може виникнути логічне запитання: «Так смартфони InFocus американські?». Всі питання за належністю Бренда Зняв і голова ГОЛОВНИЙ виконавчий директор Foxconn Террі Гоу, заявивши в одному з інтерв'ю, що компанія виробляє під Власні смартфони, InFocus маркою беручи участь у всіх етапах, від планування до реалізації. Можливо, роль американської фірми полягає в підвищенні ваги марки мобільних гаджетів на світовому ринку.

InFocus Смартфони практично відразу зарекомендували себе як апарати з відмінним залізом при низькій ціні. А якщо враховувати якість збірки від іменитого виробника, то вони відразу ж привернули до себе підвищену увагу. Довіра до марки також підтверджує той факт, що Mozilla вибрала InFocus для розробки референсного планшета на Firefox OS, призначеного для розробників.


Назад до списку брендів

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам