LEAGOO

LEAGOO

LEAGOO відомий бренд, який належить Шеньчжень OTEDA технології Лтд (Шеньчжень ОТТЕДА Текнолоджі Ко. Лтд.). Для забезпечення якості смартфонів команда OTEDA, покладаючись на перевірені досягнення в сфері мобільного зв'язку, в квітні 2014 року створила комунальний новий бренд смартфонів під назвою 'LEAGOO'. За участю науково-дослідного виробництва і мережі постачальників команда OTEDA доклала всіх зусиль, щоб перетворити 'LEAGOO' в відомий міжнародний бренд інтелектуальних пристроїв.

Якщо призначення технологій - міняти життя, то призначення LEAGOO - зробити життя комфортнішим і простіше. Бренд LEAGOO, що грунтується на принципах клієнтоорієнтованості, спрямований на технологічні інновації в створенні керованих екосистем. Ми впевнені, що якість продукції досягається постійним прагненням до ідеалу, безперервним контролем над дрібницями, твердою впевненістю в собі і привабливості нашого бренду.

Дизайн - це душа бренду. LEAGOO завжди шукає найстильніші ідеї, кращий дизайн і прагне до ідеалу. LEAGOO націлений на продукцію і сервіс високої якості, обслуговування наших клієнтів відповідає неймовірно високим стандартам якості. Нам добре відомо, що дизайн - душа бренду, якість - життя бренду, а сервіс - «їжа» бренду.

LEAGOO вірить в принципи взаємовигідного співробітництва, тому відмовляється від традиційного одностороннього методу поширення товару і працює над різними методами співпраці з партнерами по всьому світу. У нас є офіси та сервісні центри в багатьох регіонах світу, що забезпечують партнерів обслуговуванням високого рівня, «один на один» і «віч-на-віч». Ми не тільки в повній мірі розглядаємо запити наших покупців на всіх етапах дизайну, розробок і виробництва, а й приділяємо особливу увагу деталям на етапах попереднього продажу, реалізації, а також після продажу. Турботи наших клієнтів - це наш клопіт, і ми дійсно вважаємо клієнтів основою бренду. Більш того, наша команда техніків-професіоналів готова надати швидку і ефективну допомогу нашим партнерам з усього світу в будь-який час. Ми прекрасно усвідомлюємо важливість політики захисту найважливіших інтересів партнерів в регіонах.


Назад до списку брендів

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам