THL

THL

Компанія комунікаційних технологій THL створена в 2002 році в Азії. Це високотехнологічне підприємство спеціалізується на дослідженні цифрових технологій, їх виробництві та продажу по всьому світу. Сама назва бренду розшифровується як Технології, Щастя, Життя. Зараз компанія насчітаивает більше 300 магазинів по всьому Китаю і активно співпрацює зі світовими мобільними операторами і дистриб'юторами. Компанія THL отримала сертифікати якості ISO 9001 та ISO 14001 від міжнародної системи сертифікації якості. Природно, в наявності є і сертифікати FCC, CCC, CE, які видані гаджетам THL після процедури сертифікації.

Бренд THL був створений з великими перспективами, відмінною якістю товару, який відповідає міжнародним стандартам і хорошим сервісним обслуговуванням.

Продукція компанії - андроїд смартфони THL виробляються з високоякісних комплектуючих на новітніх автоматизованих лініях.

Дизайнерське бюро компанії THL невпинно впроваджує в життя основний принцип «простота + стиль». Саме тому всі смартфони компанії THL поєднують в собі благородство, красу і ергономічність. Прихильність жорстким принципам захисту навколишнього середовища і тісна багатовекторна співпрацю з найбільшими світовими виробниками мікроелектронних компонентів дозволяють продукції компанії THL впевнено конкурувати з такими титанами смартфон-індустрії як HTC, SAMSUNG, LG, SONYERICSSON і ін.

Компанія THL є однією з кращих компаній в світі комунікацій і має якісну підтримку від Шеньчженского бюро технічного нагляду. Компанія має здатності у виготовленні новітніх TD-SCDMA, WCDMA, EVDO, 3Gсмартфонов і планшетів на будь-яких операційних системах.

За найнижчою ціною смартфони THL можна купити в нашому магазині Телепорт.


Назад до списку брендів

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам