Суперціна Cube T8 Super Купити
2250 Грн

8 дюймов, 1280 x 800, ОЗУ 1ГБ, ПЗУ 8ГБ, 4 ядра, MTK8735P, 1.3ГГц, 2МП, Android 5.1, 3800мАч Замовити дзвінок Порівняти

У кожної людини, вперше купив планшет, зазвичай виникає багато питань, на які хочеться отримати відповідь. А у недосвідчених користувачів планшетів взагалі може виникнути цілий ряд проблем, який необхідно буде виправити. У даній статті мова піде про те, як правильно заряджати планшет, синхронізувати його з ноутбуком або домашнім комп'ютером, як продовжити роботу акумулятора, що і яким чином можна підключати до планшета і так далі. Тим, хто володіє iPad, можна відразу закрити сторінку: ваш пристрій бездоганно і ідеально, з ним просто не буває тих проблем, про які піде мова нижче. Власникам же інших планшетів, прохання залишитися.

Чому планшет?

У наш час все більше користувачів віддають перевагу планшетів, замість ноутбуків і персональних комп'ютерів. Чому? Сучасні планшетники здатні виконувати всі основні завдання, тобто серфінг Інтернету, відтворення музики і фільмів, читання книг, запуск програм і навіть ігор на якісному рівні. Тому планшетом часом користуватися простіше і зручніше, адже при своїй функціональності він набагато менше комп'ютера. Це і є причина стрімкого зростання продажів планшетів. Крім того, планшети вигідно відрізняються в ціні.

Аксесуари для планшетів

Можливо, ви думаєте, що управляти планшетом можна тільки за допомогою сенсорного екрану, але це не так. До планшету, як і до звичайного комп'ютера, можуть підключатися миша, клавіатура і інша периферія. Пристрої на операційних системах Windows 8 і Android підтримують ці пристрої введення-виведення. Є один момент. Планшети, як правило, мають не більше одного роз'єму, і якщо вам потрібно підключити кілька пристроїв, наприклад, кабель для роботи з ПК і зовнішній хард, то буде необхідний USB-хаб. Взагалі, до планшета можна підключити практично будь-яку периферію, яка працює через USB. Ринок зараз сповнений найрізноманітніших аксесуарів для таблеток. Одних тільки клавіатур існує декількох видів, можна купити щось подібне і легко підключити. До речі, вже зараз починає формуватися новий вид комп'ютерів-трансформерів, які з ноутбука перетворюються в планшет і назад. Прикладом таких пристроїв може служити Surface від Microsoft.

Синхронізація планшета з ПК

Багато хто вважає, що синхронізація планшета з комп'ютером з метою оновити файли, папки і т.д., має на увазі безпосереднє підключення пристроїв через кабель. З недавніх пір це стало міфом. Зараз існує велика кількість хмарних додатків, які дозволяють синхронізувати пристрої через інтернет за кілька секунд. Крім основних даних синхронізуються також призначені для користувача настройки в браузері, паролі, вкладки та закладки. Тобто все, що є на комп'ютері, буде на планшеті в такому ж вигляді. Все це відбувається просто і швидко, без додаткових налаштувань. Це настільки зручно, що скачавши фільм на планшет, можна продовжити перегляд з того місця, на якому ви зупинили перегляд на домашньому комп'ютері. Всі ці сервіси і додатки підтримують сучасні моделі, серед яких Surface, iPad, Nexus, різні китайські аналоги і багато інших пристроїв.

Заряд акумулятора

Тепер поговоримо про проблеми. Щасливі власники китайських планшетів знають не з чуток про проблеми з пристроєм. Ви жодного разу не падав його, працювали правильно, а планшет ніяк не реагує на кнопку включення? Не поспішайте панікувати: він просто повністю розрядився. У багатьох моделях не передбачено наявність запобіжника, і вам доведеться подумати, як його включити. Можливо, десь є отвір, подібне до того, що знаходиться на дисководі комп'ютера і потрібно точно також натиснути туди голкою. Ще може гальмувати інтерфейс. Це зазвичай трапляється з пристроями під керуванням старих версій Android. Дізнайтеся у продавця як поводиться пристрій в різних ситуаціях. Одним словом, вам потрібно ретельно підбирати планшет саме під себе, так як в них, як і у всіх пристроях, є свої проблеми.

Глибоко помиляється той, хто говорить, що смартфон і планшет - це одне і теж. Головна відмінність від смартфона і КПК - діагональ екрану, як ви розумієте. Ця відмінність здасться несуттєвим для тих, хто не користувався планшетами. Однак, для тих, хто звик працювати на великому екрані, різкий перехід на смартфон викличе дискомфорт. На екрані планшета поміщається набагато більше інформації, і це забезпечує користувачеві більш комфортну роботу з пристроєм. Це набагато більш значуща перевага, ніж здається на перший погляд. Далі за значущістю - зрозуміло, заряд акумулятора. Ємність акумуляторів, які встановлюються в планшетах, набагато більше, ніж в смартфонах. Якщо смартфон в середньому розряджається за півтора дня, то планшет (iPad, наприклад), якщо використовувати його помірно, можна заряджати не частіше ніж один раз на тиждень. Також планшет чудовий своєю продуктивністю, яка стає можлива через великого розміру пристрою, як і в випадку з батареєю. Планшети на Windows 8 і Andoid також відрізняються і функціональністю, наприклад, наявністю тих же USB портів.

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам