Гарантія та повернення

Гарантія та повернення

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року.

Купуючи смартфони та планшети в нашому магазині ТЕЛЕПОРТ, Ви отримуєте якісну і перевірену продукцію. Вся продукція має гарантію від виробника або від магазину ТЕЛЕПОРТ. Термін гарантійного обслуговування і детальні умови гарантії кожного конкретного товару вказані в описі.

Гарантія надається лише в разі наявності гарантійного талона, який видається до кожного товару після продажу.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну гарантійний талон, який знаходиться в комплекті разом з товаром.

Зверніть Вашу увагу:

- Перед тим як почати користуватися придбаної Вами продукцією, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомиться з умовами гарантійного талона.

- Гарантійний талон є єдиним документом який підтверджує право на безкоштовне гарантійне обслуговування. У випадки його втраті сервісі має право відкинути Ваше прохання на безкоштовний ремонт.

- Безкоштовне гарантійне обслуговування буде зроблено тільки в тому випадку якщо у виробі був виявлений заводський дефект, і тільки якщо термін покупки вказано в гарантійному талоні НЕ вичерпаний.

- Серійний номер або IMEI пристрою повинен збігатися з вказаними в гарантійному талоні.

- Витрати на транспорт оплачує не посередньо сам споживач.

- Термін експертизи в тому випадки якщо така необхідна - до 20 робочих днів. Термін ремонту або заміни товару - до 20 робочих днів (при відсутності запчастин на складі до 2-ох місяців).

Товар НЕ є гарантійним якщо:

- Пошкоджено якісь знаки або стікери вказують на фірму виробника, або ідентифікацію продукту.

- Чи не збігається серійний номер (або IMEI) з гарантійним талоном.

- Виріб піддавалося сторонньому розтин, або якого виду ремонту.

- Виріб було пошкоджено в силу будь-яких погодних стихій, або інших факторів не залежать від продавця.

- Виріб має механічні, або електронні пошкодження отримані в період експлуатації покупцем.

- При попаданні в апарат будь-яких сторонніх предметів, в тому числи пилу, вологи, і тд.

- При експлуатації апарату в місцях з підвищеною або зниженою температурою

Гарантія від виробника

Гарантія від виробника становить 6 місяців. На товар зі слідами механічних пошкоджень в результаті недбалого користування, аксесуари (акумулятори, гарнітури, зарядний пристрій і т. П.) Гарантія не поширюється. Дрібний ремонт здійснюється в нашому сервісному центрі в Сумах. При серйозних поломках проводиться відправка в Китай, гарантійні зобов'язання виконуються на заводі виробнику, процедура в середньому займає 2 - 4 місяці при наявності запчастин. Покупець відправляє товар в повній комплектації і оригінальній упаковці продавцеві і він займається відправкою, так само ми можемо підказати Вам як це зробити самостійно, вартість доставки оплачує покупець і становить в середньому 100-250 грн. Витрати за пересилання в Китай, включаючи і по Україні, несе Покупець, назад Продавець. У вартість товару не закладена вартість перевезень всередині країни, доставку оплачує Покупець. Фірма-виробник і її партнери жодним чином не несуть відповідальності за прямий і непрямий збиток. Включаючи недоотриманий прибуток, втрату інформації або інші збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання товару.

X

Залишилися питання?

Напишіть Нам і ми обов'язково відповімо Вам!

Написати нам